Menu
Sepetim

İPTAL&İADE İŞLEMLERİ

İade Şartları Hakkında Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlara uygun olması halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz:

İadeyle ilgili sorularınız için 0533 287 40 20  numaralı Moda Melanj Müşteri Hizmetleri hattını arayabilir veya [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.

   modamelanj.com üzerinden kolay iade seçeneği ile iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.  Ürünün iade edilmesi halinde, ürünün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilecektir. Ücret iadenizi banka referans numaranız ile bankanız üzerinden takip edebilirsiniz. Kampanya sebebiyle kargo bedelini ödemediğiniz durumlarda, kampanya konusu siparişin iptali halinde Moda Melanj, kargo bedelini toplam satış tutarından mahsup etme hakkına sahiptir.

    Siparişinizde yer alan orijinal paket, kutu ve ambalajların (örneğin fantezi iç giyim, parfüm, hediye setleri vb.) hasar görmüş olması, size iletilen aksesuarların tümünün eksiksiz olarak gönderilmemiş olması ve siparişinizde yer alan ürünlerin kullanılmış, tekrar satılabilirliği bozulmuş olması, iade gönderisinin kendi özel kutusunda gönderilmemesi hallerinde iade kabul edilmemektedir.

    Aşağıdaki Ürünlere ilişkin olarak, kullanılmamış olsa dahi, kanunen cayma hakkı bulunmamaktadır:

        Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Moda Melanj'ın kontrolünde olmayan ürün veya hizmetler,

        Müşterinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler (hediye paketi gibi üzerinde değişiklik/ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler),

        Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, parfüm, vücut spreyi, vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, bodysuit, teddy, babydoll,  tüm alt-üst iç giyim setleri , ruj ve yüz maskeleri, peeling, scrub vb. ürünler,

        Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,

        Cayma hakkı süresi sona ermeden önce müşterinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler,

    Yalnızca kullanılmamış ve içinde hijyen bandı bulunan bikini altları ve mayolarda, ambalajı hasar görmemiş ve eksiksiz olarak iletilen, tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerde iade yapılabilmektedir.

    Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.; aksi halde ürün iade alınamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden “Kolay İade Talebi” oluşturulmalı ve iade faturasıyla beraber Sürat Kargo şubesine veya seçmiş olduğunuz mağazaya teslim edilmelidir.

    Çoklu satın alımlara yönelik promosyonlu veya kampanyalı ürünlerde parçalı iade kabul edilmemektedir. İade durumunda tüm kampanyalı ürünlerin toplu olarak iadesi gerekmektedir

Yeni siparişin iptali
modamelanj.com' dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde [email protected]'a mail atarak veya 0533 287 40 20 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 14 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

 

WhatsApp
0 533 287 40 20